У Сумах і Шостці рятували жінок у їхніх квартирах

13 жовтня о 11:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по вул. Прокоф’єва в м. Суми. За попередніми даними в квартирі перебувала жінка, яка тривалий час не відповідала на дзвінки та не відкривала двері.

На місце виклику прибуло відділення групи спеціальної пожежної техніки. Працівники Служби порятунку за допомогою автодрабини, потрапили до квартири через вікно на четвертому поверсі та відчинили вхідні двері.

Того ж дня, схожий випадок стався у м. Шостка по вул. 9 – го січня. О 10:49 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення від працівників швидкої допомоги про необхідність надання допомоги жінці похилого віку, яка самостійно не могла відчинити двері квартири. На місце події було залучено черговий караул 4 — ї державної пожежно – рятувальної частини. Після прибуття рятувальники за допомогою не механізованого інструменту відчинили двері помешкання, а жінку передали медичним працівникам. Всього для надання допомоги в обох випадках залучалося 8 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Джерело: