У Шостці встановили нові камери відеоспостереження

На вулицях Шостки продовжують встановлювати камери відеоспостереження. Миру, 11, Арт-центр та Сінема-центр – це локації, де вони з’явились. У кожному модулі встановлено по дві камери, тобто у підсумку їх – 6. Кожна з них коштує 3 тисячі. Все це в рамках програми «Безпечне місто», розповів Шосткинський ІТ-шник Олександр Андрусенко.

«Це не повна заміна проводовим камерам, які встановлюються в місті. Це тестовий пілотний проект. Ці камери використовуються там, де складно або з якихось причин немає сенсу проводити оптику», — пояснив він.

Камери пишуть відео у Full HD якості. Доступ до нього є у поліції, також надаватиметься по запиту шосткинцям, передає shostkanews.city.

Додатково ці камери транслюють у міський додаток «Шостка» картинку дозволом 640*480. Це пов’язано з тим, що використовується мобільний інтернет передачі картинки. Весь архів накопичується на Google Фото.

Незабаром нові камери встановлять біля заводоуправління заводу «Зірка» та на інших локаціях.

«Зараз вивчаємо питання на об’єкти культури і об’єкти освіти, біля шкіл, на пішохідних переходах біля шкіл, можливо двори. Там є якісь нюанси по трансляції людей і дітей, які потрапляють в кадр. Ми з цим розберемося, і тоді будемо далі рухатися», — зазначає Олександр Андрусенко.

Джерело: