У Шостці тимчасово не працює КТ через те, що захворіла єдина лікарка, що там працювала

У Шостці зробити комп’ютерну томографію наступні два тижні буде неможливо. Лікарка, яка працювала у єдиному на все місто кабінеті КТ, захворіла. Замінити фахівця поки ніким.

«Комп’ютерний кабінет у Шостці один, замінити лікаря поки ніким, бо курси, заплановані іншому лікарю, ще не наблизились. Ми обслуговували північну частину. На даний момент людям доведеться їздити до Глухова. Ми обслуговуємо Шосткинський район, Кролевець, Кролевецький район, Ямпіль, Ямпільський район, Середино-Буду і Середино-Будський район», — розповіла «Суспільному» директорка діагностичного центру Світлана Стенько.

Кабінет працював з понеділка по п’ятницю. Максимально у ньому можуть прийняти 12 пацієнтів на день. Зараз всі попередні записи скасували. Не працюватимуть попередньо до 30 жовтня.

За словами лікарки сімейної практики Сумського центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Наталії Солдаткіної, з 30 людей, які приходять на прийом щодня, є хоча б одна людина, яка потребує проведення КТ.

«Дуже зросла кількість пацієнтів, які самі записалися, зробили КТ легень і прийшли просто показати гарний результат. Я, звичайно, дуже рада, що все добре, але ми таким чином створюємо дуже великі черги. Через таких пацієнтів ті, кому це дійсно потрібно, не можуть потрапити на КТ. Самовільно не потрібно вирішувати, що я хворий, мені потрібна комп’ютерна томографія і йти одразу записуватися. Треба, щоб вас оглянув сімейний лікар, або хоча б поговорити з сімейним лікарем по телефону. Якщо сімейний лікар вважає, що ваші симптоми достатні для того, є якісь хвилюючі скарги – довга температура, кашель, задишка. Якщо сімейний лікар рекомендує зробити КТ, тоді необхідно записуватися.», — розповіла Солдаткіна.

Джерело: