У Путивльському районі планують реконструкцію пожежного депо

Про це повідомив голова Путивльської райдержадміністрації Сергій САВЧЕНКО за підсумками огляду приміщень 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Очільник райдержадміністрації разом з начальником Путивльської ДПРЧ-15 Ігорем ПОНОМАРЕНКОМ оглянули будівлю пожежної частини та спланували дорожню карту щодо її реконструкції

За інформацією Ігоря Пономаренка, сучасні вимоги до висоти стелі ангару для пожежних автомобілів – 3,7 м. А у старовинній будівлі ДПРЧ-15 до стелі лише 3,2 м. Це унеможливлює оснащення частини сучасною технікою, зокрема, сучасним пожежним автомобілем МАЗ, та загрожує передислокацією ДПРЧ до іншого міста. Окрім споруди, реконструкції потребують і ворота.

«Нам терміново потрібно розпочати роботи з підготовки реконструкції пожежного депо для забезпечення на майбутнє дислокації пожежної частини на території Путивльського району, – з такими словами звернувся до представників аграрної галузі району голова Сергій Савченко на нараді з керівниками сільськогосподарських підприємств. – Наразі гостро постає питання розроблення проектно-кошторисної документації для подання проекту на фінансування реконструкції з ДФРР у майбутньому році. Місцеві бюджети не здатні сьогодні винайти на це кошти. Тому я звертаюсь за допомогою до вас у першу чергу, як до людей, які живуть та працюють на цій землі».

На розробку проектно-кошторисної документації наразі потрібно 203 тисячі 169 гривень.

Присутні на нараді представники сільськогосподарських підприємств району підтримали пропозицію щодо пропорційного розподілу необхідної суми в залежності від кількості землі в обробітку.

Джерело: