У Недригайлівському районі побили поліцейського

Подія сталася в одному із сіл Недригайлівського району. Чоловік скоїв правопорушення та хотів залишитися невикритим. А побачивши на порозі будинку поліцейських, вирішив довести свою правоту кулаками.

Отримавши дозвіл суду на обшук домогосподарства 45-річного чоловіка, правоохоронці одразу навідалися, щоб перевірити його причетність до крадіжки деревини. Побачивши на подвір’ї працівників поліції, господар почав нервувати та поводити себе агресивно. А коли дізнався причину їх візиту – спробував вихопити документи з рук правоохоронця.

Дільничний намагався припинити незаконні дії, пов’язані з опором, на що чоловік відповів кулаками, спричинивши тілесні ушкодження.

Порушника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі кваліфікували його дії за ч. 2 ст. 345 «Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків» Кримінального кодексу України. Покаранням за скоєне може стати позбавлення волі на строк до п’яти років.

Джерело: