У Лебединському районі горіли дві автівки

26 липня о 09:46, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння легкового автомобіля по вул. Павлова в с. Будилка Лебединського району. Про пожежу повідомив власник автівки. На місце події було направлено черговий караул 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Будилка.

За попередніми даними, що господар автомобіля ВАЗ «2106» проводив зварювальні роботи під капотом, через що іскра потрапила на елементи паливної системи та спричинила загоряння. Ускладнювала гасіння наявність газобалонної установки в багажнику легковика, яка могла спричинити вибух в будь який момент.

О 10:00 загоряння локалізували, а о 10:10 витративши на гасіння близько 2 тон води, повністю ліквідували.

Того ж дня схожий випадок мав місце і в Роменському районі, де на автодорозі Липова Долина – Ромни, поблизу с. Кузьменкове, загорівся легковий автомобіль «Ford Sierra». Про пожежу повідомив власник автомобіля, який під час руху відчув різкий запах в салоні та побачив дим з-під капоту. На місце події було направлено черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини та добровільну пожежну команду с. Кашпури.

О 12:59 загоряння локалізували, а о 13:07 – витративши на гасіння близько 2 тон води, повністю ліквідували.

Усього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 9 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, 1 автомобіль та 1 працівник місцевої пожежної команди с. Будилка і 1 автомобіль та 1 працівник добровільної пожежної команди с. Кашпури.

Джерело: