У Конотопі зник чоловік

Конотопським відділом поліції розшукується 54-річний Борисенко Микола Павлович, уродженець та житель м. Конотоп.

Попередньо встановлено, що чоловік пішов із дому 12 липня і до тепер його місцеперебування залишається невідомим. Жодних документів, грошей чи мобільного телефону при собі не мав.

На вигляд розшукуваному — 50-55 років, міцної статури, зростом близько 175-180 см, обличчя овальне, волосся коротке русяве з сивиною. Особливі прикмети: на передпліччях обох рук у чоловіка є татуювання у вигляді текстових написів. Схожі татуювання він має і на тильній поверхні обох стоп.

Упродовж кількох останніх років чоловік зловживав алкоголем. З одягу на собі він міг мати лише спідню білизну або ж перебувати і зовсім без неї. Імовірно, що востаннє його бачили неподалік села Підлипне, що поблизу Конотопа.

Поліцейські звертаються до всіх, кому відома будь-яка інформація, що може допомогти в розшуку Борисенка Миколи Павловича, повідомити її до Конотопського відділу поліції за адресою: 41615, Сумська область, м. Конотоп, пр. Миру, 14, або за телефонами чергової частини відділу: (05447) 6-20-09, 6-22-09, або на спецлінію «102» (з мобільного – безкоштовно).

Родина та правоохоронці будуть вдячні за допомогу!

Джерело: