У Конотопі директора фірми підозрюють у привласненні 178 тисяч бюджетних коштів

Конотопською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру директорові Товариства з обмеженою відповідальністю, який, за даними слідства, шляхом підробки документів привласнив бюджетні кошти під час ремонтних робіт (ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358 та ч. 2 і ч. 3 ст. 191 КК України).

Встановлено, що відповідно до укладених договорів Товариство виконувало поточний ремонт покрівлі будівлі депо в м. Конотоп. Після завершення виконаних робіт керівник Товариства склав завідомо неправдиві офіційні документи, до змісту яких умисно включив роботи, які не виконувались або виконувались не в повному обсязі. На підставі актів виконаних робіт замовник перерахував виконавцю 360 тис грн. Однак відповідно до висновку комісійної судової будівельно-технічної експертизи, вартість фактично виконаних Товариством робіт завищена загалом на 178 тис грн.

Досудове слідство проведено Конотопським відділом поліції за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, — повідомляє пресслужба прокуратури Сумської області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Джерело: