У частині Сум дві ночі не буде води

КП «Міськводоканал» проводитиме планову профілактичну промивку водопровідних мереж басейну Ново-Оболонського водозабору.

Для того, щоб не створювати незручності споживачам, промивка здійснюватиметься вночі з 15 на 16 липня та з 17 на 18 липня.

До зони проведення робіт потраплять вул. Герасима Кондратьєва, вул. Лебединська, вул. Гамалія, вул. 1-ша Оболонська, вул. Петропавлівська, вул. 20 років Перемоги, вул. Першотравнева, частина Роменського мікрорайону, Тимірязівки, низка прилеглих до названих територій вулиць.

КП «Міськводоканал» звертає увагу споживачів на те, що під час здійснення промивки вода в будинках вищезазначених вулиць буде відсутня, а вдень 16 та 17 липня подаватиметься з пониженим тиском.

Після промивки мереж вода в кранах споживачів не матиме запаху хлору. Можливо, через каламутність, виникне потреба її спустити.

Промивка водогонів здійснюється після промивки та дезінфекції резервуарів чистої води Ново-Оболонського водозабору. Це обов’язковий профілактичний захід, необхідний для очищення водопровідних труб від осаду.

Джерело: