У Білопільській районній лікарні скоро працюватиме комп`ютерний томограф

Томограф уже підняли на другий поверх, у приміщення колишнього рентген-кабінету, який не використовувався.

За словами головного лікаря Білопільської ЦРЛ Юрія Мартиненка, вже не один місяць ідуть перемовини з приватною медичною фірмою щодо встановлення в лікарні комп’ютерного томографа.

— Через певні бюрократичні перепони, пов’язані з недосконалістю законодавства щодо оренди комунального майна, встановлення цього обладнання дещо затягнулось. Тож, щойно все документально формили, одразу почались роботи зі встановлення КТ.

За кілька днів розібрали стіну рентген-кабінету на другому поверсі стаціонарного корпусу, краном підняли найважчу частину обладнання і зараз фактично цілодобово ведуться монтажно-налагоджувальні роботи, повідомляє bilopillia.city.

— На встановлення обладнання і його придбання не витратили жодної копійки бюджетних коштів, загальна вартість цього обладнання 15 мільйонів гривень, — наголосив Юрій Мартиненко, — А от його наявність в лікарні має багато «плюсів». По-перше, це дозволить нам у лікарні відкрити ще один пакет надання медичних послуг – лікування інсультів, а також проводити сучасні дослідження у Білопіллі і не їхати в Суми для проходження комп’ютерної томографії, яка є невід’ємним стандартом сучасної діагностики.

Сподіваюсь, що обладнання розпочне працювати найближчим часом.

Джерело: