Святкувати День міста сумчани будуть на вихідних

Цими вихідними, 5 та 6 вересня, в обласному центрі відбудеться низка святкових заходів, присвячених 365-й річниці заснування міста Суми. Пройдуть вони з дотриманням карантинних вимог.

Ранок Дня міста, 5 вересня, вже традиційно розпочнеться з привітань мера  новонароджених сумчан та новоствореного подружжя.

Далі, о 9:00, у міському парку ім. Кожедуба стартує відкритий чемпіонат міста з тенісу, а о 10:00 біля головного символу міста – Альтанки – розпочнеться фотопроєкт «Слобожаночка».

Пізніше, з 11:00, для сумчан і гостей міста біля Альтанки відбуватиметься соціально-культурний проєкт «Найкращому місту – наша любов!», в рамках якого будуть проведені майстер-класи, танцювальні флешмоби, фотосесії, конкурси та розваги.

Урочиста сесія міської ради «Зі святом, рідне місто!» відбудеться в обласній філармонії.

Продовжаться урочистості за участі міських, обласних посадовців та гостей свята біля пам’ятника Івану Харитоненку.

Цього дня, у сквері ім. Тараса Шевченка також, відбудеться фестиваль підприємництва «Бізнес та Родина – єдине ціле».

Не забули організатори і про маленьких сумчан. Для них підготували арт-проєкт «Казкова країна». З 11:00 локації з живими скульптурами, ростовими ляльками та розважальними програмами очікуватимуть малечу на центральних вулицях Сум.

Не обійдеться відзначення Дня міста і без улюбленого фестивалю сумчан – «Ніч міста», який вирішили провести у різних локальних зонах обласного центру. Фестиваль під назвою «Фізична відстань не має значення» стартує о 18:00. Для сумчан підготують безліч унікальних фотозон, інсталяцій та концерт на свіжому повітрі.

Завершиться перший день святкування арт-проєктом «Сумські вечірні мелодії» біля фонтана «Садко».

Другого дня, 6 вересня, до уваги сумчан пропонують історичну реконструкцію бою за визволення міста від нацистських загарбників. Захід розпочнеться о 12:00 у Басівському парку.

У понеділок, 7 вересня, сумчан запрошують відвідати соціально-мистецький проєкт «Чарівні сумчанки. Три пелюстки жіночності», який відбудеться у виставковому залі конгрес-центру СумДУ.

Джерело: