Сумський обласний лабораторний центр повідомив вартість платних тестів на коронавірус

Як ми повідомляли, у Сумському лабораторному центрі можна буде здати платний тест на коронавірус.

З огляду на численні запити жителів області з обстеження на коронавірус, у ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» знайшли можливість розширення послуг і починають із 20 липня дослідження методом ПЛР на виявлення вірусу SARS CoV-2 (коронавірус, що викликає захворювання COVID-19) на платній основі за зверненням громадян.

Мова йде про:

— осіб, які перетнули кордон (прибули з держави або є громадянами держави зі значним поширенням COVID-19) і бажають припинити самоізоляцію, обсервацію;

— осіб, які потребують обстеження на SARS CoV-2 у зв’язку з виїздом за кордон.

Для проведення обстеження (забір мазків із носа та ротоглотки) необхідно звернутися в ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України»: м. Суми, вул. Привокзальна, 27, вхід із двору.

Обстеження в лабораторному центрі проводяться щодня в робочі дні (з понеділка по п’ятницю) з 8-30 до 10-30.

Ціна послуги: 997,78 грн із ПДВ (у разі забору матеріалу в ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України») або 954,83 грн із ПДВ (у разі забору матеріалу в лікувально-профілактичному закладі).

На обстеження необхідно прийти з підтвердженням оплати послуги на рахунок:

Одержувач: Державна установа «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

р/с UA848201720313291001201084481

Держказначейська служба України, м. Київ

код 38523259

Інд № 385232518199

Код доходів 25010100

Призначення платежу: за ПЛР коронавірус

Перед обстеженням слід утриматися від прийому їжі й пиття води, соків, чаю, кави та інших напоїв протягом 2-х годин.

Дослідження будуть проводитися в порядку черговості надходження зразків у лабораторію. Результати досліджень будуть опубліковані якомога швидше, але не пізніше 72 год.

У разі самоізоляції особи, яка перетнула кордон із використанням електронного сервісу «Дій вдома» після проведення тестування, після отримання негативного результату, лабораторія заповнює оn-line форму, яка автоматично передається до Міністерства цифрової трансформації. Підставою для припинення самоізоляції є оповіщення особи через додаток «Дій вдома».

Одночасно зазначаємо, що ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» продовжує проведення в повному обсязі безкоштовних досліджень у ПЛР на виявлення вірусу SARS CoV-2 (з діагностичною метою, за епідемічними показаннями та ін. тестування, визначені Міністерством охорони здоров’я), які проводилися до цих пір.

У разі виникнення питань радимо звернутися на гарячу лінію ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» — 095 142 54 98.

Джерело: