Сумські школи готові до роботи в умовах карантину

У Сумах відбулась щорічна серпнева конференція працівників освіти.Педагоги та представники міської влади обговорили низку питань, що стосуються життєзабезпечення галузі, – роботи закладів освіти в умовах карантину, питання проведення ремонтів, оновлення матеріально-технічної бази.

Нагадаємо, на здійснення протиепідемічних заходів у сумських закладах освіти, – придбання захисних масок та щитків для персоналу, пірометрів, дезінфікуючих засобів, бактерицидних ламп, рішенням міської ради виділено 3 млн гривень.

Освітяни обговорили питання виконання заходів в системі енергозбереження та термомодернізації шкіл та садочків. Так, у 2019 році здійснено заміну віконних блоків, утеплення фасадів та покрівель, капітальний ремонт теплопунктів на суму понад 4 млн гривень.

Наразі, активно проводиться термомодернізація будівель НВК №16, ЗОШ №22 та №24 та ССШ №25.

Загалом, за останні п’ять років повністю утеплено фасади в ССШ №1, НВК №42, ССШ № 2 та №10 (частково), утеплено покрівлю у ЗОШ №5, №6, ССШ №1, НВК №42, ДНЗ №5 та ЗОШ №20.

Заступник міського голови Віра Мотречко привітала освітян з початком нового навчального року та вручила грамоти фахівцям департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за підсумками 2019-2020 навчального року та відзначила мудрість, сучасний підхід та креативність педагогів.

Джерело: