Сумські патрульні допомогли бабусі, яка в зачиненій квартирі не могла самостійно піднятися з підлоги та кликала на допомогу

Екіпаж патрульних отримав повідомлення про термінову допомогу мешканці багатоповерхівки на вулиці Глінки. Приїхавши за вказаною адресою, на вартових порядку вже чекала заявниця. Вона розповіла, що її 83-річна сусідка вийшла на балкон, ймовірно, впала та не може самостійно підвестися. З її слів, бабуся погано бачить, самостійно майже не пересувається, та й родичів, які б за нею пригляділи, не має. Не маючи можливості потрапити до квартири бабусі, жінка й викликала патрульних.

«Вхідні двері були зачинені, але ж ситуація потребувала приймати швидкі та рішучі дії. Бабуся продовжувала кликати на допомогу й на той момент ніхто не знав, що саме з нею трапилося», — розповідає інспектор 3-ї роти Євгеній Суходуб.

Тож поліцейські попрохали сусідів принести інструменти, якими самотужки і відчинили двері. Зайшовши до помешкання, патрульні знайшли бабусю на балконі. Вона лежала на підлозі, придавлена дверцятами від шафи. Піднявши стареньку, охоронці порядку допомогли їй підвестись, одягнули капці, щоби вона не ходила босоніж, напоїли водою. Турботливі ж сусіди принесли бабусі поїсти.

Заспокоївшись, жінка відмовилася від госпіталізації, адже почувалася добре. Тож екіпаж патрульних передав її під нагляд сусідів.

Дякуємо нашим патрульним, Євгенію Суходубу та В’ячеславу Захарченку за злагодженість дій та їхні чуйні серця.

Джерело: