Сумське міжрегіональне вище професійне училище — лідер професійно-технічної освіти України

Заклад отримав головну нагороду рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі«Лідер професійно-технічної освіти України». Заступник голови Сумської облдержадміністрації Тетяна МИРОНЕНКО привітала колектив училища з високою нагородою.

Конкурс відбувався в рамках Міжнародної освітньої виставки «Сучасні заклади освіти» та виставки освіти за кордоном «World Edu», що проходили на початку серпня за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України у Київському Палаці Спорту.

«Відвідавши вперше сьогодні ваше училище, я зрозуміла, чому ви є кращими в Україні, – зазначила Тетяна Мироненко. – Колектив училища любить цей заклад і любить свою роботу. Ви є сучасним закладом європейського рівн6я, маєте чудову науково-практичну базу, професійний колектив».

Заступник голови облдержадміністрації закликала й інші заклади працювати над вдосконаленням: «Світ не стоїть на місці і кожен заклад профтехосвіти Сумщини має робити все можливе, щоб учні мали якісну підготовку, і не лише знання, а й практичні навички».

Довідково. Міжнародна освітня виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu», що проходили за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, – це найбільший представницький форум нашої країни, який презентує досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання, програми та рішення для підвищення ефективності освітнього процесу. Це ефективний дискусійний і навчальний майданчик як для науково-педагогічної спільноти, фахівців IT-сфери, органів влади та управління, так і для підростаючого покоління – школярів, абітурієнтів і студентів.

Джерело: