Сумська студентка отримала президентську стипендію

Переможцям XХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика призначено стипендії Президента України. Протягом 2020-2021 навчального року переможці-учні установ загальної середньої та професійної (професійно-технічного) освіти отримуватимуть 1 420 грн на місяць; студенти навчальних закладів передвищої освіти — 1770 грн на місяць; студенти вищих навчальних закладів — 2600 грн на місяць.

Конкурс проходив у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, підсумковий. У підсумковому етапі конкурсу, який відбувся 29 лютого, взяли участь близько 1000 учнів і студентів. У серпні тривала перевірка конкурсних робіт. Журі на чолі з директором Інституту української мови НАН України Павлом Гриценком визначило переможців, які посіли I-III місця. Серед стипендіатів президента 14 осіб — учні, ліцеїсти, студентки і курсантка Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, повідомляє shans.com.ua.

Діти представляють майже всі області країни. У тому числі є і представниця Сумщини — Ніна Доля — студентка 1-го курсу Роменського профтехучилища.