Сумська область залишається в «зеленій» карантинній зоні

За рівнем епідемічної небезпеки поширення Covid-19  Сумська область – у “зеленій” зоні. Таке рішення було прийнято Державною комісією з питань ТЕБ та НС на засіданні 13 серпня.

У той же час, приріст нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 в області (станом на 13 серпня) перевищував нормативні показники і був найвищим в Україні – 62,18%, передає azimuth.sumy.ua.

Збільшення кількості захворювань може призвести до посилення вимог карантину та переведення області із «зеленої зони» адаптивного карантину у «помаранчеву» або навіть «червону» з жорсткими обмеженнями.

Нагадаємо, що станом на ранок 14 серпня у Сумській області зафіксовано 783 випадки коронавірусу, за добу виявили 29 нових. Більше половини лікарняних ліжок для хворих на COVID-19 уже зайняті.

Разом з цим Сумщина — у лідерах за показником охоплення населення тестами на COVID-19. Показник охоплення тестуванням в області становить 87 на 100 тисяч населення. Це одне з перших місць в Україні. Нормативний показник — 24 на 100 тисяч населення.

Джерело: