Сумщина серед областей, що мають високі показники ефективного використання субвенції на розвиток Нової української школи

Загалом у 2020 році субвенція на розвиток Нової української школи становить 1 млрд 60 млн грн. Області використали понад 301 млн гривень.

Більш ніж половину коштів уже вдалося освоїти Сумській (62,6%), Чернігівській (61,8%), Херсонській (57,4%) та Львівській (56,1%) областям. Найкращий показник освоєння коштів – 98,4% – у Одеській області. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій ШКАРЛЕТ під час селекторної наради із заступниками голів облдержадміністрацій та керівниками обласних департаментів освіти і науки.

Станом на 1 вересня 2020 року області використали 301 млн 233,6 тис. грн коштів субвенції на розвиток Нової української школи, що становить 40,3% від профінансованого розміру субвенції.

«Кошти виділено на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи; інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень, засобів навчання, зокрема навчально-методичної та навчальної літератури, зошитів з друкованою основою для пілотних шкіл; підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення супервізії. Прохання активізувати роботу в областях з використання коштів субвенції для подальшого впровадження Нової української школи», – наголосив Сергій Шкарлет.

Довідково. У проекті Державного бюджету України на 2021 рік субвенція на Нову українську школу закладена у сумі 1,4 млрд гривень.

Джерело: