СумДУ відзначає 72-й день народження

2 жовтня у Сумському державному університеті відбулося онлайн-святкування з нагоди Дня працівників освіти та 72-річниці створення університету.

За роки свого існування СумДУ виховав не одне покоління справжніх професіоналів, фахівців високого рівня, котрі примножують славу Альма-матер в усьому світі. Тож, разом із привітаннями в ході святкового дійства прозвучали слова вдячності всім співробітникам університету, а особливо –  ветеранам, завдяки професіоналізму яких відбувалося становлення нашого навчального закладу і його розвиток як одного з провідних вишів країни.

У вітальному слові ректор СумДУ Анатолій Васильєв підкреслив, що наш заклад багатофункціональний, має різні спеціальності, тож і відзначає багато професійних свят. Але День працівника освіти – це свято, що об’єднує усі категорії співробітників університету. «Вітаю увесь колектив СумДУ з Днем народження нашого навчального закладу. Завдяки вам, університет успішний. Тільки за останні роки спостерігаємо суттєве просування у знакових міжнародних рейтингах, успіхи в освітній та науковій діяльності як публікаційній, так і грантовій. Крім того, навіть під час пандемії наші студенти є активними і в спорті, і в культурно-мистецькій сферах», — зазначив ректор.

Гарний настрій та яскраві емоції глядачам концерту подарували талановиті учасники творчих колективів університету, серед яких улюблені та вже відомі далеко за межами СумДУ танцювальні ансамблі «Силует», «Феєрія», «JAM», «S&P», студентський хор сучасної пісні, вокальна студія «Uni.Voice», а також переможці та призери різноманітних вокальних конкурсів Олександра Бублій, Михайло Ворфоломеєв, Михайло Мельник та інші.

Джерело: