Сумчанка потрапила в ТОП-100 найбільш надихаючих людей України

Сумчанка Ольга Афанасьєва потрапила в ТОП-100 самих надихаючих людей України і з нашою підтримкою може стати переможницею онлайн-конкурсу – «Топ самих надихаючих людей», який запустили в Україні. У списку ТОП-100 – яскраві номінанти, які своїми вчинками, досягненнями, історіями надихають українців на нові звершення. За правилами проекту до списку не потрапили герої, чия діяльність безпосередньо пов’язана з політикою.

У ТОП-сотні: Євген Клопотенко – кухар і кулінарний експерт, Ольга Кудиненко – засновник благодійного фонду «Пігулки», Дмитро Дубілет – співзасновник компанії Fintech Band і спортклубу, а також екс-міністр Кабміну, Андрій Шабанов – телеведучий, шоумен, генпродюсер Prosto Radio , Гарік Корогодський – співвласник ТРЦ Dream Town, Даша Малахова – провідна актриса Київського академічного драматичного театру на Подолі і засновник студії Kartata Potata, а також інші популярні особи.

Поки наша Ольга Афанасьєва на 25-му місці. Що про неї відомо? Ольга – генеральний директор UVCA, Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій. Більше 8 років вона викладала в сумській УАБС, а також в університеті «Грінвіч». Зараз живе в Києві. Кандидат економічних наук, опублікувала понад 35 наукових робіт.

Ольга Афанасьєва була співорганізатором Ukrainian Davos Nights, Українського дому в Давосі і ініціатором Українського павільйону стартапів на Consumer Electronic Show в Лас-Вегасі. Польський фонд Res Publica разом з Google і Financial Times включив її в список New Europe 100 – ста представників нового покоління в Центральній і Східній Європі, які допомагають змінювати цифровий світ. На сторінку Ольги в «Фейсбуці» підписані 3 тис. Чоловік. Вона пише про проекти UVCA, ділиться посиланнями на свої виступи на конференціях і вебінарах і публікує рецензії на улюблені книги.

Голосування триватиме до 13 серпня включно на сайті MC.today. Все просто: потрібно зайти за посиланням і віддати свій голос нашій землячці. Приєднуйтесь! Переможців оголосять до 30 серпня.

Джерело: