Сумчанин з унікальною пам’яттю вчить інших, як не забувати про головне

Володар унікальної цифрової пам’яті  Артем Гарін розробив методику, як вмикати на повну потужність свою пам‘ять.

Він назвав 24 тисячі знаків після коми в числі Пі і став рекордсменом України. А цього року готується перевершити свій рекорд, повідомляє debaty.sumy.ua.

Це своє вміння Артем називає навиками, а не талантом. І навчає інших не забувати важливого.

03398.mts snapshot 00.00 2020.07.04 12.23.16
Це учень Артема Гаріна з США — Артем Компарь. Хлопчику 11-ть. Його мотивація для тренувань – поставити рекорд як наймолодший володар унікальної пам’яті. За кілька місяців занять хлопчик вже запам’ятав 2,5 тисячі знаків після коми числа Пі. Його тренер Артем Гарін переконує, це не особливий талант, а навик, який можна розвити шляхом тренувань у всіх без виключення людей.

«Навчання за моєю методикою, за цією програмою заключається в тому, щоб утворити потрібний порядок в голові таким чином, щоб у момент навчання, при різних проявах своїх здібностей розуму, у людини був доступ до цих великих, грандіозних запасів біологічно чистої енергії, яку можна використовувати для запам’ятовування і чого завгодно. Наприклад, для виконання складних завдань», — говорить Артем Гарін.

Переконує: кращі результати в тих, хто з молодшого віку починає тренувати мозок.

03431.mts snapshot 00.05 2020.07.04 12.25.24

Так, приміром його син у чотири роки вже може позмагатися з дорослими у шахах.

Учні Артема не лише ті, хто хочуть поставити рекорди. А й звичайні люди. Особливо охочі до тренувань пам’яті – бухгалтери, музиканти чи приміром ті, хто хочуть вивчити мови. Люди різних професій та віку.

«Коли ти пам’ятаєш свої думки, ти можеш установити їх порядок. Усе, що ми думаємо, кожна наша думка — це результат роботи пам’яті. Коли покращується пам’ять — покращується і працездатність, ефективність у роботі», — пояснює рекордсмен із запам’ятовування.

Перед тим як розвивати потужності свого мозку, тренер працює із учнями та допомагає визначити і подолати психологічні проблеми, які не дають їм на повну використовувати біологічні можливості.

Навчає також правильно годувати мозок. Для цього і сам використовує, і своїм учням радить вживати жирні сорти риби, латук, авокадо, горіхи.

А незабаром на прикладі власного сина рекордсмен випустить серію відео блогів про здорове харчування.