Сумчани просять встановити паркан на небезпечній ділянці дороги

На сайті онлайн-петицій зареєстроване звернення «Встановити паркан вздовж узбіччя дороги по вулиці Металургів».

«У 2018 році я вже реєстрував подібну петицію. Тоді вона не зібрала потрібну кількість підписів. Старий паркан все ж таки демонтували, але новий ніхто так і не встановив.

https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/1151

Головна проблема в тому, що люди досі продовжують перебігати дорогу в цьому місці, нехтуючи пішохідним переходом, який знаходиться буквально за 10 метрів від зупинки громадського транспорту. Два роки тому про це навіть було знято сюжет для новин, на якому зафільмовано, як люди, подібно стаду диких тварин кидаються під колеса автомобілів…

За останні пів року на цій ділянці дороги вже трапилося 3 аварії за участі пішоходів. Особливої уваги варто приділити тому, що серед них якраз є ДТП за участю так званих перебіжчиків, які намагаються зекономити 20 секунд, а натомість поспішають на той світ. Нижче я приводжу посилання з подібними випадками на Металургів за 2020 рік. Лише за 2020 рік! А ще ж був і 2019, і 2018!..

І це лише зафіксовані випадки! Я особисто був свідком, як водії, не викликаючи патрульну поліцію, самостійно розбиралися з порушником, б’ючи йому мармизу.

Так що? Нехай далі перебігають дорогу? На кому провина за ті аварії, які трапилися з того часу, як старий трухлявий паркан зрізали, а новий не встановили? На пішоходах? На водіях? На Сумській Міській Раді? На Біллі Гейтсі? Встановіть вже той клятий паркан над узбіччям, щоб у людей навіть думки не було перебігати дорогу. Подібне ж зробили в районі Центрального ринку по вулиці Набережної річки Стрілки, бо і там людям жити не хотілося і вони кидалися під колеса, бо їм було так конче необхідно придбати стрічку від мух, та отруту для щурів, мишей та тарганів…

Я не плекаю надії, що ця петиція допоможе, але я не можу рівно сидіти на п’ятій точці, бо так нічого не змінити», — пише автор петиції Пігуль Павло Володимирович.

Джерело: