Стало відомо, коли вийде на роботу поновлений мер Глухова Мішель Терещенко

21 серпня Глухівський міський голова Мішель Терещенко перебував у Генпрокуратурі, а з вівторка, 25 серпня, працюватиме у Глухові.

Як відомо, 20 серпня Сумський окружний адміністративний суд поновив на посаді Глухівського міського голову Мішеля Терещенка та секретаря міськради Олену Демішеву. Наступного дня він вони прийшли до міської ради, де біля входу на них чекала група прибічників, громадські та партійні активісти. Звернувшись до них, Мішель подякував за підтримку, заявивши, що він сподівається — на виборах все буде добре.

Начальник міського управління соцзахисту Руслан Павленко пояснив правові наслідки судового рішення і те, чи законне розпорядження Мішеля щодо поновлення його, Павленка, повноважень, призупинених на час службового розслідування: «Стаття 127, прим. 1 Конституції України передбачає обов’язкове виконання рішень судів. Тож якщо ті підлягають негайному виконанню, це не потребує якихось додаткових підтверджень чи реєстрації. Реєстрація потрібна насамперед для казначейства, а що стосується здійснення владних повноважень, цілком достатньо самого рішення суду».

Руслан Павленко зазначив, що перше розпорядження міського голови має стосуватися його відновлення на посаді, друге – звільнення Бурлаки з секретаря міської ради, третє – відновлення на цій посаді Олени Демішевої.

Остання трохи згодом так прокоментувала ситуацію: «20 серпня приступила до виконання своїх службових обов’язків, разом з міським головою. Він зараз знаходиться в Генеральній прокуратурі, і вийде на роботу у вівторок, з початком робочого тижня. Я повноваження секретаря виконую вже від 21 серпня. Як і очікувалося, мав місце саботаж з боку деяких працівників Глухівської міської ради. Повідомила про це до правоохоронних органів, зробила відповідні заяви. Певна, винуватців зрештою притягнуть до відповідальності. Водночас констатую, що секретар міської ради (Бурлака – ред.), який є підписантом у казначействі, покинув місто (у місцевих ЗМІ повідомлялося про його відпустку – ред.), і, не дай Боже, щось станеться, хто буде виконувати доручення? Втім, на сьогодні все добре, а тому працюємо».

Історію з гербовою печаткою прокоментували в. о. начальника відділу УСЗН Сергій Сорока та Руслан Павленко, який поновився на посаді керуючого відділом УСЗН.

Джерело: