Спортсмен із Шостки посів три призових місця на Чемпіонаті України з конкуру

Із 7 по 9 серпня у м. Жашків Черкаської області відбувся Чемпіонат України з подолання перешкод CSN-CH-UKR (III ранг).

Збірну Сумщини представили чотири найсильніших вершника області. В їх числі — і шосткинець — майстер спорту, чемпіон України з конкуру-2018 Микола Пилипейко. У цьому році на головних змаганнях країни з конкуру він виступав на трьох конях — Карате, Келлі та Гаррі.

Шосткинець показав гарні результати й посів на різних маршрутах три призових місця. Так, у п’ятницю, 7 серпня, під сідлом Карата на маршруті для шестирічних коней із висотою перешкод 120 см Микола Пилипейко став бронзовим призером. У суботу на цьому ж коні на маршруті з висотою перешкод 120-125 см він зайняв друге місце. А в парі з Келлі (п’ятирічні коні) на маршруті «120 см» став переможцем, передає shostka.info.