Службові авто надійшли до амбулаторії Груньської ОТГ і Великописарівщини

Груньська ОТГ відтепер має три новенькі автомобілі службового транспорту для амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, а Великописарівський район – два.

Голова облдержадміністрації Роман Грищенко і народний депутат Микола Задорожній під час робочої поїздки районами області вручили ключі від службових автомобілів Renault Duster працівникам сільських амбулаторій.

«Пандемія коронавірусу показала, як важливо, щоб медичні заклади Сумщини були сучасними і добре оснащеними, готовими оперативно і якісно надавати необхідну допомогу, – говорив у вітальному слові очільник облдержадміністрації. – Саме тому ми усі разом – влада всіх рівнів, підприємці, небайдужі жителі Сумщини – наближаємо якісні медичні послуги до людей».

Груньська об’єднана громада отримала три автомобілі службового транспорту для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Вони надійдуть в амбулаторії сіл Грунь, Рибальське і Куземин. Автомобілі Renault Duster придбано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо сприяння розвитку сільської медицини в сумі 1 млн 491 тис. грн.

Такі ж два автомобілі приїхали до Великописарівського району. Вони надійдуть у Великописарівську ЦРЛ та с. Добрянське. Їх вартість – 994 тис. грн.

«Я вдячний сьогодні усім медичним працівникам – від лікаря і фельдшера до лаборанта і санітара, – наголосив Роман Грищенко. – Адже завдяки вам Сумщина сьогодні успішно долає виклики коронавірусу. А центральна і обласна влада будуть намагатися й надалі робити все від нас залежне, що б ви мали достойні умови праці, були забезпечені засобами захисту і сучасним медобладнанням».

Джерело: