Що відомо про обмеження роботи трьох медзакладів на Сумщині?

У Сумській області три медичні заклади частково обмежили роботу через коронавірус. Це Кролевецька та Недригайлівська центральні районні лікарні та Сумський міський пологовий будинок.

Станом на 4 серпня Кролевецька лікарня частково поновила роботу тих відділень, які були закриті. Про це в ефірі програми «Тема дня» повідомила лікарка обласного лабораторного центру Галина Христенко. За її словами, карантин «у хірургічному відділенні ще триває, але випадків захворювання не виявлено».

Поки закритою для прийому хворих залишається Недригайлівська ЦРЛ, повідомляє «Суспільне».

«В основному, медичні працівники, які захворіли, знаходяться на амбулаторному лікуванні, на самоізоляції і, мабуть один чи два лікуються в умовах стаціонару», — сказала Христенко. У цій лікарні на коронавірус інфікувалися 11 медичних працівників. Карантин там зможуть зняти тільки через 14 днів після того, як виявлять останнього хворого, повідомила лікарка.

Також закритим для прийому жінок залишається Сумський міський пологовий будинок, що на Троїцькій. Породіль у Сумах нині доставляють до обласного пологового. У закладі, за словами голови групи експертів з інфекційних хвороб Ірини Троцької, «четверо медиків захворіли недавно». Вона також повідомила, що в закладі залишаються пацієнти, госпіталізовані раніше і, відповідно, там працюють медики, у яких коронавірусу не виявили.

Усього на Сумщині на коронавірус інфікувалися 44 медичні працівники, повідомила Ірина Троцька.

Джерело: