Сергій Голуб: «RGM group постачає бетон на масштабні будівельні об’єкти Сумщини»

На сьогодні в Україні продовжується «будівельний бум», щоб утриматися на ринку будівельно-ремонтних робіт, запропонувати конкурентну ціну та високу якість товару – необхідно мати власні виробничі потужності. RGM group має сучасні технологічні лінії, зокрема класичний вузол з виробництва сумішей та всіх марок бетону.

Кількість будівельних майданчиків та проектів в рамках «Великого будівництва» на Сумщині з кожним місяцем збільшується, а от потужностей для виробництва  товарного бетону в області просто не вистачає.

«Наша компанія лише за 2019 рік відвантажила майже 10 тис м3 бетонних сумішей. Намагаємося оперативно та систематично поставляти бетон на масштабні стратегічні й соціальні об’єкти Сумщини. Цього року ми стали надійним постачальником бетону для будівництва Оздоровчого центру в Сумах,  в якому надаватимуться медичні послуги та розмістяться торгівельні приміщення. У центрі передбачена значна кількість відвідувачів, тому питання безпеки та надійності конструкції вкрай важливе», – коментує керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб.

RGM group продовжує забезпечувати забудовників ТОВ «АІР-Т», «Сумчани СД» та будівництво Климентовського мосту бетоном найвищої якості. Поставляючи бетон замовникам, компанія лабораторно перевіряє кожну партію продукції та проводить випробування зразків бетону на міцність.

«Об’єми поставок товарного бетону на 17% перевищують показники минулого місяця. Уже до кінця літнього сезону плануємо поставляти понад 1000м3 бетону за місяць і, ймовірно,  це не остаточний прогноз. Соціальних проектів на Сумщині стає більше, а відповідальних виробників одиниці. Тож, RGM group готова й надалі бути надійним постачальником матеріалів найвищого класу на будівельні майданчики Сумщини», – підсумував Сергій Голуб.