Розшукують жительку Шостки, яка зникла на заробітках

Жителька Шостки поїхала до Києва на заробітки і з 10 липня не виходить на зв’язок із рідними. Правоохоронці вживають заходів щодо пошуку 52-річної жінки і розраховують на допомогу небайдужих громадян.

Про зникнення жінки до поліції повідомила її 84-річна мати. Старенька розповіла, що 52-річна донька у квітні поїхала на заробітки до Києва, проте з 10 липня не виходить на зв’язок ні з нею, ні з сином. Її мобільний телефон вимкнений. На розшук безвісти зниклої зорієнтований особовий склад поліції області. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою жінки розіслане у всі відділи та відділення поліції України.

На вигляд розшукуваємій 50-55 років, зростом близько 165 см, середньої статури. Має каштанове хвилясте волосся до плечей та темні очі. Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Тетяни Михайленко, прохання повідомити до Шосткинського відділу поліції за адресою: вул. Свободи, 67, або за телефонами: 050-327-91-48 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби «102».

Джерело: