Роман Грищенко вдячний бізнесу за підтримку челенджу «Відремонтуй палату»

Губернатор відвідав Сумську обласну дитячу лікарню, де оглянув відремонтовану за благодійні кошти палату.

«На початку літа я ініціював челендж «Відремонтуй одну палату в лікарні», сам обрав блок палат, де наразі проводять ремонт за мої власні кошти, вже залишилися лише упоряджувальні роботи», – розповів голова облдержадміністрації.

Палата, яку оглянув Роман Грищенко, відремонтована на умовах благодійної допомоги медичним центром Сехмед, розрахована на дві особи, ошатна, із сучасними меблями, має всі необхідні санітарно-гігієнічні зручності.

Голова облдержадміністрації подякував директорові медичного центру Сергію ВИНОГРАДУ за щирість души і добре серце та запросив інших долучитися до цього челенджу. Адже здорові діти – це майбутнє нації, а добрі справи у цьому житті точно зарахуються кожному.

Заступник директора Сумської обласної дитячої лікарні, лікар кардіоревматолог Марія ОНОШКО також звернулася до всіх небайдужих людей з проханням підтримати ініціативу голови облдержадміністрації.

На сьогодні відремонтовані не лише палати і профільні кабінети лікарів, а й  цілі відділення в різних лікарнях області. Зокрема,  в обласній дитячій лікарні – відділення патології новонароджених та недоношених дітей, в обласній інфекційній лікарні – приймальне відділення. А також відділення у Великописарівській ЦРЛ, Конотопській ЦРЛ, Сумській ЦРЛ, Шосткинський ЦРЛ, Ямпільський  ЦРЛ.

У медичних закладах проведені масштабні ремонти із заміною вікон, дверей, підлоги, санітарно-технічного обладнання, електромережі та електротехнічних приладів, із встановленням бойлерів, душових боксів.

«Я дуже вдячний благодійному фонду з Києва «Разом з Кернел», який ремонтував інфекційну лікарню, нашим будівельним організаціям Федорченка, Сумбуд, Приватбудсервіс, а також ТАЛАНПРОМу, Раді агропромислових товаровиробників Сумського району, численним агрофірмам, торговельним мережам, окремим депутатам обласної ради, приватним підприємцям», — наголосив Роман Грищенко і підкреслив, що багато благодійників на хочуть, щоб їх називали, адже долучилися до доброї справи не заради слави.

Фото з інших лікарень, де зроблений ремонт у ході челенджу, розміщені нижче:

 

Джерело: