Роман Грищенко: Сумський аеропорт має працювати. І він буде працювати

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час пресконференції за підсумками робочої поїздки Глави держави на Сумщину.

«Я дякую Президенту України за прийняте рішення, згідно з яким сумський аеропорт буде включений до окремої програми фінансування розбудови та реконструкції аеропортів України. Для Сумщини – це один з головних результатів робочої поїздки Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО в нашу область», — повідомив голова облдержадміністрації.

Одним із завдань, яке поставив Глава держави перед очільником облдержадміністрації – максимально швидко розробити проектно-кошторисну документацію, як щодо будівництва терміналу, так і щодо відродження злітної смуги.

«Це завдання ми виконаємо раніше поставлених строків. Уже дві наші групи виїхали переймати досвід будівництва злітних смуг. Будемо працювати на максимальну якість з мінімальними затратами», — підкреслив Роман Грищенко.

Також він повідомив, що вже сьогодні відбудеться зустріч з потенційними інвесторами щодо побудови терміналів та ремонтних баз на території аеропорту, а також прорахунку приблизного пасажиропотоку іноземних громадян на наступний рік. Представники інвесторів з Туреччини вже працюють на Сумщині над програмними документами.

«Розглядаємо аеропорт не тільки як можливість пасажироперевезень. Ми маємо створити там потужний транспортний хаб. Всі ці складові дадуть змогу перевести аеропорт не тільки на самоокупність, а й заробляти нашій області зі сплати податків реальні кошти», — наголосив голова облдержадміністрації.

Не можна не відмітити і вигідне економічно-географічне положення Сумщини, що дає можливість також побудувати дозаправну станцію для літаків, що будуть летіти з країн Азії на Захід.

«Всі зусилля ми направимо на економічний розвиток області. Не зупинюсь говорити, що Сумщина має надзвичайний потенціал, потрібно лише брати і правильно працювати», — констатував Роман Грищенко.

Джерело: