Роман Грищенко розповів, які дороги на Сумщині відремонтують до кінця року

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації журналістам, на Сумщину в рамках програми «Велике будівництво» сьогодні виділяється безпрецедентна кількість коштів.

Тільки на фінансування ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році в Сумській області було виділено коштів у сумі понад 2 млрд гривень.

«На дороги місцевого значення − 867 млн гривень. А на ремонт та будівництво 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів і 7 приймальних відділень опорних лікарень − майже 218 млн гривень», – зазначив Роман Грищенко.

Щодо ремонту державних доріг, то за словами голови облдержадміністрації, наразі виконано робіт на суму майже 1,3 млрд гривень. Зокрема, на ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка передбачено майже 1,2 млрд гривень, виконано робіт на 725 млн гривень. Триває ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Р-65 Контрольно-пропускний пункт «Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-контрольно-пропускний пункт «Катеринівка» (передбачено 101,7 млн гривень, виконано робіт на 94 млн гривень), дороги Вільне – Кролевець (передбачено 86 млн гривень, виконано робіт на 82 млн гривень), Ромни-Липова Долина – Тростянець-Мезенівка (передбачено 242 млн гривень, виконано робіт на 180 млн гривень), Шостка-Ямпіль (передбачено 150 млн гривень, виконано робіт на суму 84 млн гривень).

Крім того, виділено кошти на ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення: контрольно-пропускний пункт «Рижівка»-Білопілля-Миколаївка-Лебедин-Лантратівка (окремими ділянками) в сумі 100,6 млн гривень; Конотоп-Буринь-Чумакове (окремими ділянками) в сумі 50 млн гривень.

«Усього у 2020 році планується відремонтувати 150 км державних доріг, та 64,8 км місцевих. Тоді як у 2019 році було відремонтовано лише 20 км державних і 30 км місцевих доріг та 172 м. п. мостових споруд», – наголосив Роман Грищенко.

Джерело: