Роман Грищенко проінспектував роботу обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань

Роман ГРИЩЕНКО ознайомився з матеріально-технічною базою обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань та роботою лабораторій.

«Багатий спектр діяльності цього закладу працює не тільки на зменшення соціальних загроз, а й в цілому сприяє  розвитку системи громадського здоров’я на території області», – зазначив очільник облдержадміністрації за підсумками огляду закладу.

Співробітники центру і представники малого та середнього бізнесу розповіли про співпрацю, зокрема, щодо проведення ІФА-тестувань працівників підприємств, що в свою чергу допомагають цьому медичному закладу витратними матеріалами, пробірками та системами забору біологічного матеріалу.

Тестування на виявлення коронавірусної інфекції проводять також і медичним працівникам, працівникам патрульної поліції, персоналу організацій та підприємств, що щоденно працюють з великою кількістю людей.

Крім ІФА-тестувань у клініко-діагностичній лабораторії виконуються дослідження хворим відділення інтенсивної терапії, стаціонару наркологічного, психосоматичного, гострого психіатричного відділень, проводиться обстеження на ВІЛ-інфекцію, моніторинг лікування пацієнтів, які знаходяться під медичним наглядом та отримують антиретровірусну терапію.

За словами виконуючого обов’язки начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія БУТЕНКА, обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань – це медична установа з  багатофункціональними профілями щодо зменшення шкоди від вживання наркотиків та екстреної психологічної допомоги. Цей центр в переліку небагатьох медичних центрів соціально небезпечних захворювань України, де вже є така практика.

Багатий спектр діяльності цього закладу працює не тільки на зменшення соціальних загроз, а й сприяє  розвитку системи громадського здоров’я на території області.

Джерело: