Роман Грищенко призначив нового обласного архітектора

Голова облдержадміністрації Роман Грищенко представив профільним працівникам новопризначеного директора обласного Департаменту містобудування та архітектури Володимира Бикова.

Роман Грищенко побажав новому очільнику Департаменту успіхів на посаді та висловив впевненість, що його досвід додасть імпульсу в роботі структури. «Задач багато. Міцність, надійність та краса – це ті принципи, за якими потрібно естетично та технічно прикрашати нашу область», – зазначив очільник облдержадміністрації.

У свою чергу заступник голови облдержадміністрації Сергій Пахольчук наголосив на тому, що така посада – це можливість не тільки проявити свої вміння та здібності, а головне – відродити колишню славу архітектури Сумщини.

Під час представлення Володимир Биков пообіцяв розкрити архітектурний та історичний потенціал Сумщини та докласти максимум зусиль, щоб сьогоднішня архітектура була органічною, якісною і найголовніше – робити навколишнє середовище комфортним.

Довідково. Володимир Биков народився 24 червня 1957 року. Має профільну освіту за спеціальністю  «Архітектура», кваліфікація – архітектор. У 2018 році отримав почесне звання «Заслужений архітектор України». З 1987 року займав різні посади за профільною освітою. Працював начальником управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (2013 р.), начальником управління містобудування та земельних відносин Сумської міської ради (2014 р.), заступником директора Департаменту містобудування та земельних відносин – начальник управління архітектури та містобудування – головний архітектор (2016 р.), а з 2018 – головним архітектором ТОВ «Архітектурний центр».

Джерело: