Роман Грищенко привітав зі святом захисників України

Шановні захисники України!

У цей день вітаю всіх захисників України, чоловіків і жінок — кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Українська армія сьогодні є предметом гордості всього українського народу. Героїчно захищаючи кордони на сході, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність країни, ви демонструєте незламну волю, патріотизм і сумлінне виконання військової присяги.

Ви є запорукою незалежності України та гарантом безпеки громадян. Мирне небо над головами українців поза зоною ООС – це заслуга кожного з вас.

Від імені всіх жителів Сумщини висловлюю велику вдячність і повагу всім захисникам України, всім, хто стоїть на сході країни в ім’я миру, та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Низький уклін всім, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави. Ми ніколи не забудемо ваш подвиг. Сумщина разом з всією Україною пишається вами. Ви є творцями нової історії і прикладом для майбутніх поколінь.

Бажаю міцного здоров’я, військової удачі, успішного виконання поставлених завдань та завжди щасливого повернення додому!

З повагою

Голова Сумської обласної державної адміністрації                                                                    

Роман Грищенко                                                                           

Джерело: