RGM group: «Тримаємо кулаки за кожного майстра, який став частиною нашої команди»

Талановитий столяр RGM group Дмитро Пешенко  вражає добрим серцем і золотими руками. Завжди усміхнений і щирий, він відремонтує будь-що у вашому офісі, укладе теплу підлогу у приміщенні або зробить добротний стелаж для сипучих матеріалів. А коли  дякуєш йому за роботу, відводить очі в сторону і ледь червоніє.

Не мають значення масштаби цієї роботи, важливо бачити вклад людини в те, що вона робить. Тепер у кабінетах компанії тепло та затишно, а під вікнами офісу стоїть величезний стелаж із зразками щебеню та керамзиту. А якщо пройти далі на полігон залізобетонних виробів, то ще й новий стенд для тротуарної плитки та бетонних кілець побачите.

А почав свій професійний шлях Дмитро у стінах заводу ім.Фрунзе. Майже 15 років пропрацював слюсарем-інструментальником. Ремонтував та виготовляв інструменти, прес-форми та штампи. Згодом настали не кращі часи, і довелося змінювати професію. Коли людина працює душею, будь-яка професія до снаги. Тому Дмитро став бездоганним шліфувальником взуття на взуттєвій фабриці.

Та час не стоїть на місці, попереду незбагненні горизонти та можливості. Тепер Дмитро частина великого та дружного колективу RGM group.

«На ньому більшість столярно-слюсарних робіт, а якщо треба – і товаришам з радістю допомагає. Ніколи не відмовить», — вигукують товариші зі столярної майстерні.

«Згадую свою першу опалубку для Климентовського моста. Цікава і творча робота. Більше тижня її робили. Треба було всередині арматури зробити дерев’яну опалубку. Але зрештою вийшло красиво…бездоганно. Ось погляньте лишень…», — із захватом звертається до мене Дмитро і показує на телефоні цю опалубку.

Так, роботу свою він справді обожнює, але ще більше любить свою сім’ю. Чи бачили ви очі щасливого батька, який щонеділі ловить із сином щуку на Десні?!

«Обожнюю рибалити. Особливо з 12-річним сином – улову вдвічі більше. Пам’ятаю як ми з Левом піймали трьохкілограмового сома та щуку. У нього перший сомик зірвався, але нічого – згодом піймав півкілограмового. Сам. Пишаюся ним (тут Дмитро відвів очі в сторону, ледь потираючи їх).Де ми тільки не були – всі береги Десни, Сейму та Псла об’їздили. Ось ще трохи, і почну його вчити столярній справі. Ось побачите, який стіл ми зробимо з ним….», — гордо прозвучало із уст Дмитра.

І ми навіть не сумніваємося в цьому. А нам залишається побажати родині Дмитра Пешенка великого улову, подальшої майстерності та безмежного сімейного щастя. Тримаємо кулаки за кожного майстра, який став частиною RGM group!

Ви у нас найкращі. Пишаємося!

Джерело: