RGM group готова відремонтувати понад 300 мостових аварійних конструкцій на Сумщині

Компанія ТОВ «СУМИМОСТОБУД», що входить до групи компаній «RGM Group», провела ремонтні роботи з реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-12 Суми-Полтава, поблизу с.Климентове Охтирського району.

В рамках загальнонаціональної програми «Велике будівництво» отримано необхідне фінансування для оперативного і якісного завершення реконструкції мостового переходу в с.Климентове.

Протягом десяти років міст через Ворсклу знаходився в аварійному стані, допоки не було вирішено реконструювати споруду.

В ході улаштування мосту було виконано роботи із влаштування фундаментів, опор, складання і монтажу балок металевої та залізобетонних прогонових будов, влаштування монолітної плити, гідроізоляції, влаштування спрядження та підходів до споруди, встановлення перильної та бар’єрної огорожі, освітлення . Було здійснено заміну старих прольотів та об’єднання відремонтованого мосту з новозбудованим. Ширина проїзної частини нового мостового переходу становить 9,5 м, та ширина двох тротуарів по 2м, довжина – 172 м.

Наразі в Сумській області знаходиться понад 300 мостових конструкцій, які потребують негайного ремонту. Команда «СУМИМОСТОБУД» поступово проводить реконструкцію мостових прольотів, аби сумчани та гості міста могли безпечно і без перешкод пересуватись надземними ділянками.

 

Джерело: