Прем’єр-міністр: У Сумській обласній лікарні планують збудувати новий хірургічний корпус

У Сумську обласну лікарню придбають нове обладнання найближчим часом, а у наступні роки планують збудувати новий хірургічний корпус. Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у Телеграмі.

«Поспілкувався з колективом Сумської обласної клінічної лікарні. Це головний заклад охорони здоров’я в області. Щорічно тут отримують послуги до 22 тисяч пацієнтів, а отже для них мають бути створені сучасні та комфортні умови. У рамках проєкту Президента «Велике будівництво» продовжується добудова корпусу В, найближчим часом буде придбане нове обладнання та розшириться список послуг», — написав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що на найближчі роки пріоритетним напрямом із модернізації закладу є будівництво нового хірургічного корпусу та реконструкція приймального відділення.

Нагадаємо, Глава Уряду в рамках робочої поїздки відвідує Сумську обласну клінічну лікарню (відремонтовані відділення) по вул. Ковпака, Сумський обласний художній музей ім. Н. Онацького, Сумський національний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна.

Джерело: