Працівники заводу на Сумщині незаконно продавали вибухівку

Працівники казенного підприємства «Шосткинський казенний завод «Зірка» незаконно продавали порох. Про це стало відомо з матеріалів кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 КК, передає 368.media.

За даними слідства, із листопада минулого року невстановлені співробітники оборонного підприємства за попередньою змовою налагодили передачу вибухівки через посередників. У середині липня групу затримали. Тоді у військовій прокуратурі заявили, що туди входили жителі Сумської, Херсонської, Полтавської, Львівської областей та Києва.

Серед затриманих виявилися директор полтавської компанії «Сідс Інтернешинал» В’ячеслав Клищенко і фельдшер київської міської наркологічної лікарні «Соціотерапія», а також ще ряд інших осіб. Порох продавали через оголошення в Інтернеті з наступною доставкою через «Нову пошту». За півкілограма димного пороху платили по 642 гривні. Під контролем правоохоронців пройшов ряд угод із закупівлі вибухівки в розмірі 25 кг.

Ряд посередників уже затримані. Пошук працівників оборонного заводу в Шостці, які передавали зловмисникам порох, поки триває.

Джерело: