Повернення Мішеля Терещенка на посаду мера завершилося поліцією та зламаними дверима

Поновлений через суд на посаді мера Глухова Мішель Терещенко 25 серпня приїхав до Сум, щоб підвердити свої повноваження як міського голови. Після його повернення до Глухова у міськраді, стався конфлікт.

В обласному центрі Мішеля Терещенка мали внести до єдиного реєстру юридичних осіб. Без цього 21 серпня начальниця організаційно-контрольного відділу Тетяна Кащенко відмовилась реєструвати розпорядження про поновлення на посаді секретаря Олени Демішевої згідно з рішенням Сумського окружного суду.

“Ми отримали у четвер рішення суду про негайне виконання рішення суду і наші опоненти вирішили не зважати на нього. Ну це кримінальне провадження”, – говорить Мішель Терещенко. За його словами, є всі документи для того, щоб внести зміни. “Я не буду балотуватися більше. Однак максимально допомагатиму глухівчанам отримати гідного кандидата, і він є у Глухові, і робити повністю зміни, чистити місто від мафії”, – зазначив він.

Процедура реєстрації зайняла понад чотири години.

Секретарка Глухівської міської ради Олена Демішева, яка приїхала до Сум разом з Мішелем Терещенком, так охарактеризувала події в Глухові: “Зараз самозвана влада в особі Васильєвої Мар’яни скликала нібито сесію. Я не знаю як це назвати, коли заступник міського голови скликала сесію. У законі написано: це має робити міський голова або секретар міської ради”. Розповідає, що винесли на розгляд: “Поновити мене на посаді, скасувати рішення сесії тієї, яким припинили мою посаду, і нібито знімають мене новим рішенням. Ви розумієте: це – не сесія. Я також є депутатом, мене не запрошували”, – зазначила вона.

Коли Мішель Терещенко повернувся до Глухова, біля міськради його чекали прибічники і висловлювали свій протест проти дій нинішнього секретаря міськради Юрія Бурлаки.

“Рішення суду я не відмовлялась виконувати. Якщо ви будете внесені, як керівник органу місцевого самоврядування до єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, ми будемо реєструвати розпорядження”, – говорить начальниця організаційно-контрольного відділу Глухівської міськради Тетяна Кащенко.

Мішель Терещенко розірвав табличку перед входом до кабінету міського голови Глухова з прізвищем Юрія Бурлаки і наказав зламати двері. Після чого зайшов до кабінету мера.

У підсумку обидві сторони конфлікту викликали поліцію. Правоохоронці опитували посадовців. За словами співробітника відділу комунікацій Нацполіції Сумщини Володимира Кузьменка, триває перевірка фактів заявлених сторонами.

Джерело: