Постапокаліптичний Конотоп: дизайнер створив серію ілюстрацій у стилі фентезі з локаціями міста

Конотопський юний дизайнер з псевдонімом Lovecraft створив зображення в стилі фентезі з Конотопським залізничним вокзалом, будинком культури «Зоряний» та пам’ятником коню. Він розповів, звідки виникла ідея та які зображення планує робити надалі.

«У дизайні я вже досить давно: роблю прев’ю, шапки, аватарки для соцмереж. Але рік тому вирішив зануритися в арт і трішки в реалізм. Саме проглянув відеогру The Last of Us Part II й виникла ідея перетворити на щось схоже конотопські локації», — говорить дизайнер.

Загалом в серії «Постапокаліптичний Конотоп» три зображення. Lovecraft поділився планами створити ще серію зображень з Конотопом як центральною локацією для зйомок фільмів жахів.

Перше зображення — пам’ятник коню. Говорить, що хотів нагадати конотопцям, що кінь колись був зеброю й це було справді епічно. Вокзал вибрав, тому що щодня повз нього проходить велика кількість людей. Це — обличчя міста й пропустити цю локацію автор не хотів. До серії також потрапив БК «Зоряний», бо для дизайнера це — місце сили та спогадів.

Джерело: