Понад 50 підроблених відміток виявили сумські прикордонники у паспортах чотирьох молдован

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонникам Сумського загону вкотре довелося доводити це громадянину Молдови, а також в тому, що кордон – це не місце для корупції.

Під час проведення прикордонного контролю громадянина Молдови, який в якості пасажира в’їжджав до України рейсовим автобусом сполученням «Москва-Кишинів», вартові кордону виявили наявність в наданому чоловіком паспортному документі 20 відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України з ознаками підробки.

У ході з’ясування походження підроблених відміток, іноземець, з метою не притягнення його до кримінальної відповідальності за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів, та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України та безперешкодного пропуску через кордон, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 5000 російських рублів, вклавши їх до свого паспорту.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 358 та 369 КК України.

Крім цього, у паспортах трьох його співвітчизників, усі також пасажири цього ж автобусу, охоронці кордону додатково виявили загалом ще 38 відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України з ознаками підробки. Їх також передали працівникам Національної поліції для проведення подальшої перевірки та прийняття правового рішення.

Джерело: