Поліція знайшла у крадія пістолет «Zoraki 914»

Перероблений під бойові набої стартовий пістолет незаконно зберігав у себе вдома 39-річний чоловік. Зброю поліцейські виявили та вилучили у нього під час проведення обшуку.

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом крадіжки чужого майна у одного з жителів міста було проведено санкціонований обшук. Під час якого, окрім викрадених речей, було виявлено ще й стартовий пістолет «Zoraki 914» з ознаками переробки.

Сам чоловік розповів, що навіть не пам’ятає де його знайшов. За його словами, пістолет був у несправному стані, тому він вирішив його відремонтувати та «вдосконалити» для стрілянини бойовими патронами.

Поліцейські вилучили зброю та викрадені речі, а стосовно чоловіка відкрили ще одне кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.
Слідчі дії тривають.

Правоохоронці нагадують громадянам, що згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, особа, яка зберігала зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності у разі їх добровільної видачі органам влади.

Джерело: