Поліція Сумщини розшукує «співробітниць газової служби», які обікрали 91-річну бабусю

Старенька жителька Охтирки після візиту до неї додому двох незнайомок виявила зникнення 2300 доларів США, більше десяти тисяч гривень та всіх ювелірних прикрас. В поліції відкрили кримінальне провадження і розпочали пошук зловмисниць.

Зі слів потерплої, в двері її квартири постукали дві незнайомки, які назвалися співробітницями газової служби. Вони повідомили, що прийшли перевірити технічний стан газової плити пенсіонерки. Літня жінка впустила «перевіряючих». Зайшовши в квартиру, одна з жінок стала начебто оглядати газову плиту, а інша пішла по квартирі, нібито теж щось перевіряючи. Після того як «візитерки» пішли, пенсіонерка виявила зникнення всі своїх золотих прикрас та заощаджень.

У поліції за цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки зловмисниць.

Як повідомила старенька, на вигляд обом жінкам близько 30 років. Вони середнього зросту – 160-170 см, мають короткі зачіски і темне волосся.

Правоохоронці вкотре звертаюсь до громадян з проханням не впускати незнайомих людей до своїх домоволодінь, ким би ті не називалися. Слід обов’язково запитати у них документи, які б підтвердили їх службові повноваження, а потім зателефонувати до тієї організації, яку вони начебто представляють, і уточнити, чи й справді там працює така людина. І тільки отримавши відповідь, слід вирішувати, чи впускати несподіваного гостя до свого житла, чи краще взагалі домовитися з ним про візит у більш зручний для вас час, коли вдома будуть інші члени вашої родини.

Дотримуйтесь елементарних заходів безпеки, які допоможуть вберегтися від шахраїв та іншого роду зловмисників, а ваші заощадження при цьому залишаться цілими.

Джерело: