Поліція розшукує організатора афери з «виграшем квартири», за яку «переможниця» віддала 51 тисячу

Жителька Буринського району, отримавши СМС-повідомлення нібито про виграш квартири, чомусь відразу повірила у своє щастя та перерахувала на вказаний шахраями рахунок 51 000 гривень.

Із заявою про злочин до поліції звернулася 30-річна жінка. Потерпіла розповіла, що близько місяця тому на її мобільний телефон надійшло повідомлення, у якому йшлося про те, що вона виграла квартиру в Києві. «Щасливиця», довго не роздумуючи, зателефонувала на номер телефону, що був зазначений у повідомленні. На її дзвінок відповів невідомий чоловік, який представився працівником компанії «Партнер-майстер». Співрозмовник  пояснив, що за умовами розіграшу жінка повинна сплатити один процент від вартості квартири. «Переможниця» погодилася на умови та перерахувавши 51 000 гривень на банківський рахунок «компанії», стала чекати своїх документів та ключів від квартири.

Через деякий час їй знову зателефонували та попрохали додатково сплатити ще 25 000 гривень «міжбанківських комісій». Жінка зрозумівши, що стала жертвою аферистів, які хочуть «роздягти її до нитки», відмовилась. Потім спробувала сама додзвонитися до «компанії» та з’ясувати стосунки, але не змогла цього зробити. Телефон не відповідав.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» у рамках якого проводять заходи щодо встановлення та затримання зловмисників.

Джерело: