Поліцейські розшукують афериста, який виманив у жінки 1 000 євро

По допомогу до працівників Глухівського відділу поліції звернулася 46-річна місцева жителька та розповіла, що перерахувала на рахунок шахрая 1 000 євро. Зі слів заявниці, вона давно шукала роботу за кордоном, тому періодично переглядала різні сайти оголошень. А знайшовши, зв’язалася з «роботодавцем» для уточнення всіх деталей. Чоловік детально роз’яснив всі переваги його фірми та запропонував безліч вакансій. Довірлива глухівчанка навіть забула запитати документи, що підтверджували б діяльність фірми.

Далі невідомий співрозмовник попросив надіслати йому 1 000 євро, як гарантію того, що жінка справді збирається їхати та пояснив, що за ці гроші він придбає для неї квиток. А коли жінка перерахувала гроші на картку, номер якої продиктував невідомий, то не змогла більше з ним зв’язатися. Тут вона зрозуміла, що мала справу з шахраєм.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України у рамках якого проводять заходи з метою встановлення та затримання зловмисника.

Джерело: