Подружжя пенсіонерів з Глухова пограбували на понад сто тисяч гривень

Вчора, у вихідний день, до 77-річного жителя міста Глухів, який проживає з дружиною у приватному будинку, завітала незнайома жінка, нібито для перевірки показань електролічильника, а з нею ще одна «уповноважена» з проведення обміну грошей. Літній чоловік пустив «контролерку» та її напарницю до будинку, і та, нібито перевіривши показання лічильника, заявила, що почекає колегу на подвір’ї.

«Соцпрацівниця» ж почала зі старенькими розмову, про те, що в Україні нібито розпочалася грошова реформа, під час якої з обігу будуть вилучатися гроші «старого» зразка та обмінюватися на нові. Якимось чином зловмисниця умовила чоловіка показати, які в нього є купюри. Той, не розуміючи, чим все може для нього скінчитися, дістав зі схованки пакунок з грошима у сумі 104 000 гривень, розклав купюри на дивані, та разом з прибулою почав їх передивлятися. Аферистка швидко визначила, що деякі купюри великого номіналу підлягають обміну, а відтак, чоловік мав би написати відповідну заяву.

Запропонувавши стареньким перейти до іншої кімнати, «для написання заяви на обмін», зловмисниця зачинила за собою двері, а гроші так і лишилися лежати на дивані. Цим відразу ж скористалася її спільниця: вона знову тихенько прошмигнула до оселі, зібрала купюри та швидко пішла зі здобиччю з чужого двору.
Коли ж пішла з подвір’я і «уповноважена по обміну», старенькі виявили крадіжку всіх своїх грошей, та злодійок і слід прохолов.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України та розпочала розшук зловмисниць. Правоохоронці застерігають громадян: не будьте занадто довірливими, аби не втрапити в подібну історію. Пам’ятайте, у світі ще достатньо пройдисвітів, ладних збагатитися за рахунок інших людей.

Джерело: