Північ Сумщини готується до осінньо-зимового періоду

Чергове виїзне засідання обласного оперативного штабу з підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Сергія ПАХОЛЬЧУКА відбулось у Шосткинській міській раді.

Під час засідання були обговорені питання щодо підготовки об’єктів житлового, теплового, водопровідно-каналізаційного, дорожньо-мостового господарств, закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, а також підготовки газових котелень та топкових, у тому числі проведення державної метрологічної атестації, повірки засобів вимірювальної техніки, встановлення єдиних вузлів обліку газу, модемів тощо.

Разом з цим, було обговорено питання оптимізації розрахунків за спожиті енергоносії підприємств галузі та закладів бюджетної сфери, у тому числі щодо реструктуризації заборгованості в межах чинного законодавства.

Голова обласного оперативного штабу Сергій Пахольчук звернув увагу присутніх на організацію робіт щодо забезпечення встановлення комерційних приладів обліку, впровадження енергоефективних заходів з термомодернізації об’єктів житлово-комунального господарства та закладів бюджетної сфери.

За результатами засідання визначені шляхи вирішення проблемних питань, що пов’язані з підготовкою підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років і забезпечення його сталого проходження в умовах пандемії коронавірусної інфекції.

Під час виїзної наради на Шосткинській ТЕЦ спільно з керівництвом підприємства були розглянуті гострі питання щодо своєчасного початку та сталого проходження опалювального періоду 2020-2021 років. Разом з цим були обговорені заходи щодо забезпечення розрахунків за спожитий природний газ.

Крім того, під час поїздки на північ області Сергій Пахольчук відвідав смт Свеса. На сьогодні у територіальної громади залишається невирішеним питання щодо забезпечення надійного режиму надання послуг з водопостачання та водовідведення, що першочергово пов’язано з багаторічним вирішенням питання щодо прийняття-передачі у комунальну власність водопровідної системи та очисних споруд від підприємства ПРАТ «СВЕСЬКИЙ НАСОСНИЙ ЗАВОД». Сергій Пахольчук наголосив на необхідності якнайшвидшого вирішення цього питання. Жителі селища мають отримувати безперебійне водопостачання.

Джерело: