«Перемичку міг поставити хтось інший»: У справі загибелі немовляти в сумському ліфті допитали електромеханіка

Сьогодні, 6 липня, у Ковпаківському райсуді Сум продовжили розгляд кримінального провадження за фактом загибелі немовляти у ліфті будинку по Супруна, 32/1 у січні минулого року.

Під час засідання суд допитав одного з обвинувачених — електромеханіка «Міськсумиліфту» Сергія Шубенка. У своїх показах останній пояснив, що у день трагедії повідомлення саме про несправний ліфт до нього не надходило. Тоді від диспетчера йому надійшло лише повідомлення про відкриті двері машинного приміщення. Електромеханік працював у іншому будинку, а до будинку на Супруна планував іти лише наступного дня. Про несправність у цьому ліфті електромеханіку, за його словами, повідомляли раніше, 26 грудня 2018 року, за кілька днів до трагедії. Тоді ліфт не працював. Коли Сергій Шубенко прибув до ліфта, то побачив, що ліфт зачинений. Після цього він піднявся до машинного приміщення та поставив перемичку, щоб підняти кабіну ліфта та перевірити його справність. Після цього він відремонтував неполадку, зняв перемичку, а ліфт продовжив працювати у нормальному режимі.

Опісля і до дня трагедії до цього ліфта електромеханік не навідувався. Він вважає, що перемичку іще раз тоді міг поставити хтось інший. У зв’язку із закінченням процесуально відведеного часу допит обвинуваченого мають продовжити 8 липня.

Нагадаємо: у цій справі судять заступника сумського міського голови Олександра Журбу та тодішнього директора Департаменту інфраструктури міста Григорія Яременка за ч. 2 ст. 367 Кримінального Кодексу України. Директора ТОВ «Міськсумиліфт» судять за ч.2 ст. 272 та ч.2 ст.367 ККУ, виконроба та електромеханіка «Міськсумиліфту» за ч. 2 ст.272 ККУ.

debaty.sumy.ua