Олександр Лисенко запевнив, що протягом наступних трьох років в місті мають бути відремонтовані всі тротуари

Поряд з капітальним ремонтом сумських автошляхів в місті активно ведуться роботи з благоустрою тротуарів.

Сьогодні міський голова Олександр ЛИСЕНКО здійснив об’їзд кількох об’єктів, щоб оглянути результати виконання робіт на місці.

Спільно з директором департаменту інфраструктури міста Олександром ЖУРБОЮ очільник Сум проінспектував ремонти тротуарів поблизу багатоповерхівки за адресою пр-т М. Лушпи, 7 та на вул. Іллінська.

За першою адресою ремонт тротуару вже завершений. Його ширина – 4,5 м.

Тут очільник Сум акцентував увагу директора департаменту на обов’язковому облаштуванні з’їздів для маломобільних груп населення. Їх, за словами Олександра Журби, дообладнають при ремонті дорожнього покриття в’їздів до багатоповерхівок.

«Мешканці чекають не тільки ремонту доріг, а й ремонту пішохідних доріжок, дворових територій та міжквартальних доріг. Далі будемо планувати роботу вже не на один рік. Думаю, що протягом наступних трьох років в нашому місті не повинно бути невідремонтованих тротуарів», – наголосив міський очільник.

Капітальний ремонт тротуару нині триває з одного боку і на вул. Іллінська. Ширина ремонтованого дорожнього покриття становить близько 6 м. Завершити роботи на даній ділянці (до вул. Чорновола) планують за тиждень. З іншого боку проведуть поточний ремонт. Далі розроблятимуть проєкт на ремонт тротуарів в напрямку автовокзалу, з обох боків вулиці.

Як зауважив міський голова, цього року на ремонти тротуарів у місті було виділено 16 млн гривень. Роботи ведуться на вул. Харківська, пр-ті М. Лушпи, вул. Героїв Крут, вул. Іллінська, та вул. Роменська. Надалі, тротуари планують облаштовувати на пр-ті Курський (від початку ринку), вул. Металургів, на вул. Р. Атаманюка та інших.

Очільник Сум зауважив, що при ремонті пішохідних доріг, здебільшого, використовують асфальтне покриття. Там, де комунікації потрібно буде замінювати через 2-4 роки, використовують тротуарну плитку. Особливу увагу в даному питанні звертають на центр міста, – тут пішохідні доріжки облаштовують плиткою ТОВ «Керамея».

Джерело: