Обіцяють перекрити залізницю: протест під Сумами продовжується

Близько сотні людей у селі Верхня Сироватка, що на Сумщині, 9 жовтня продовжують акцію протесту біля сільської ради і обіцяють перекрити залізницю. Вони вимагають скасувати рішення про звільнення директорки місцевої школи Зої Нечипоренко.

До мітингувальників виходили чиновники, які розповіли, що відбулося засіданя за участю ексдиректорки школи, голови сільради, представників місцевого відділу на обласного управління освіти. За їх словами, справу щодо законності звільнення директорки буде вирішувати суд.

Проте люди не розходяться і обіцяють 10 жовтня перекрити рух на залізничому шляху, який проходить повз село.

Нагадаємо, вранці 9 жовтня мешканці перекривали трасу Суми-Харків. За наказом начальниці відділу Верхньосироватської сільської ради Юлії Божок директорку Зою Нечипоренко звільнили 8 жовтня. Після цього близько 200 мешканців села зібралися на мітинг під місцевим відділом освіти.

Зоя Нечипоренко вважає, що це — тиск на неї, як на кандидата на голову сільради на місцевих виборах – 2020, оскільки Юлія Божок також висунула свою кандидатуру на цю посаду.

Начальниця відділу освіти Юлія Божок вважає свої дії законними й обґрунтовує звільнення тим, що директорка не виконувала її розпоряджень. Звільнення жінки тиском не вважає.

На підтримку керівниці школи мешканці Верхньої Сироватки зібрали близько 150 підписів.

suspilne.media